Pokládka asfaltů na krajské silnici v Machově a Nízké Srbské od 19. 9. do 4. 10. 2019

"Ukliďme svět, ukliďme Česko!" 21. 9. v Machově

Kdy: 21. 9. 2019 8:00 - 21:00

Kde: Katastr městyse Machov

"Spolek Přátelé Lhoty u Machova, z.s. jako každý rok na jaře a na podzim pořádá úklid přírody v rámci akce Ukliďme svět, ukliďme Česko! Tentokrát akce připadá na sobotu 21. 9. Úklid v Machově nebude organizován hromadně, zájemci si mohou na úřadu městyse v úředních hodinách vyzvednout pytle a rukavice a pak si sami zvolit trasu či lokalitu úklidu. Tradičně uklízíme Bezvoď a Rez se silnicí na Vysokosrbskou, vhodné by bylo jít pod Bor k boulderům či na jiná exponovaná místa. Prosíme všechny, kdo se jakkoliv zapojí, aby po úklidu zkusili odhadnout hmotnosti vytříděného odpadu a zaslat nám je na e-mail pratele.lhota@seznam.cz kvůli celkovému součtu v rámci ČR. Zároveň prosíme o vytřídění jednotlivých složek odpadu a jejich uložení do barevných kontejnerů. Podrobnosti a možnost registrace na www.uklidmecesko.cz, v mapě akcí je odkaz na naší akci v Machově. Děkujeme všem, kdo se přidají!"

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Adresa místa konání

Katastr městyse Machov, , Machov, 54963

Časová náročnost

Doba trvání: 13 hodin

Organizátor

Spolek Prátelé Lhoty u Machova, z.s.
Datum vložení: 26. 8. 2019 11:05
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2019 11:13