Přerušení dodávky vody denně od 19. do 30. 8. v části Nízké Srbské a Machova (od čp. 55 NS po čp. 62 M).

Cyklobusy Kladského pomezí v sezoně 2019

Nechte se od června do září 2019 dovézt společně s vaším kolem do turisticky zajímavých míst Kladského pomezí, Krkonoš a do polských Stolových hor.

Po krátkých jarních vyjížďkách se opět blíží čas na pořádné výlety, které otestují schopnosti i výdrž nejednoho příznivce cykloturistiky. Pro snazší objevování vzdálených míst jsou určené cyklobusy, které také letos zavezou cyklisty do Adršpašsko-teplického skalního města, Stolových hor, Pece pod Sněžkou i na Pomezní boudy.

Jízdní řády cyklobusů jsou v papírové formě k dostání v informačních centrech Kladského pomezí. Letos kromě časového plánu nabízí i tipy na výlety a podrobnou mapu s cyklotrasami a turistickými atraktivitami. Díky tomu se snadno cyklisté dostanou ze skal k loupežníku Lotrandovi, z města papíru za babičkou a vojáky do Josefova či z nebe do Pekla. V elektronické podobě je jízdní řád k dispozici na webu www.kladskepomezi.cz, nebo si jej můžete zobrazit kliknutím zde.
Cyklobusy jezdí v období 1. 6. až 30. 9. 2019 vždy v sobotu, neděli a státní svátky. V době letních prázdnin (1. 7. – 1. 9. 2019) jsou v provozu každý den.

Cyklobusy_KP_2019_vyjdj_-_J.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,31 MB