Od středy 18. 3. od 12 hodin platí na veřejnosti povinné nošení ochranných prostředků (ochranných roušek, respirátorů). Od 24. 3. se nařizuje pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na pohřbu, a zachovávat při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně dva metry, pokud je to možné.

Doporučení Státního zdravotního ústavu - nakládání s použitými ochrannými pomůckami

V příloze zveřejňujeme doporučení Státního zdravotního ústavu k nakládání s použitými ochrannými pomůckami v době koronavirové pandemie. V případě potvrzení nemoci v obci bude domluven způsob likvidace pomůcek se svozovou společností Marius Pedersen.

Doporučení SZÚ - likvidace ochranných pomůcek

Doporučení Státního zdravotního ústavu pro nakládání s použitými ochrannými pomůckami v době koronavirové pandemie.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 47,32 kB
Datum vložení: 23. 3. 2020 9:14