Od středy 18. 3. od 12 hodin platí na veřejnosti povinné nošení ochranných prostředků (ochranných roušek, respirátorů). Od 24. 3. se nařizuje pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na pohřbu, a zachovávat při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně dva metry, pokud je to možné.

Mobilní rozhlas městyse Machov

Vážení spoluobčané, chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, pozvánky na kulturní a sportovní akce a další informace?
Pokud ano, registrujte se do systému Mobilní rozhlas na odkazu: www.machov-obec.mobilnirozhlas.cz

Náš městys vytváří novou informační infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v městysu Machov bydlí, pracují, podnikají nebo zde navštěvují školu jejich děti. Díky této infrastruktuře budeme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, rychleji a efektivněji řešit vznikající problémy ve veřejných prostorech a celkově více občanů zapojit do dění kolem nás.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

– přes mobilní aplikaci Mobilní Rozhlas
   – přes webovou stránku www.machov-obec.mobilnirozhlas.cz - registraci uskutečníte po kliknutí na odkaz "Registrovat se". Po provedení registrace přijde ještě ověřovací e-mail, který je nutno potvrdit.
   – vyplněním registračního letáku a předání na Úřad městyse Machov.

Vše je samozřejmě v souladu s GDPR, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Služba „Mobilní rozhlas“ bude zaváděna postupně s cílem nahradit nefunkční obecní rozhlas v naší obci. V prvním kroku budeme shromažďovat postupně registrační kontakty zájemců o tuto službu a poté postupně zahájíme zasílání informací formou SMS či e-mailů.

Datum vložení: 18. 3. 2020 13:56
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2020 9:52