S platností od pondělí 8. 3. omezuje Královéhradecký kraj regionální veřejnou dopravu - vlaky i autobusy budou jezdit v tzv. prázdninovém režimu. Více na www.dopravakhk.cz

Nabídka pomoci seniorům při registraci dobrovolného očkování proti nemoci Covid-19

Vážení spoluobčané,
od 15. ledna 2021 je možné, aby se zájemci o dobrovolné očkování proti nemoci Covid-19, kterým je 80 let a výše, hlásili do „Centrálního registračního systému“. Toto přihlášení, které musí předcházet vlastnímu očkování, je však podmíněno znalostí práce s internetem a přístupem k němu. Přihlásit zájemce samozřejmě mohou rodinní příslušníci, sociální pracovníci, nebo lze využít tel. linky 1221, kde za vás registraci provedou. Na úřadu městyse jsme si vědomi, že pro některé z vás bude přihlášení problém. Proto nabízíme, že registraci na úřadu městyse provedeme za vás. Musíte ale počítat s tím, že očkování zatím nebude prováděno v ordinacích praktických lékařů a k očkování se budete muset dopravit do zvoleného očkovacího centra.
Pokud tedy máte zájem o tuto službu ze strany městyse, ozvěte se buď telefonicky na telefonní číslo 491 547 121, nebo na mobil jedné z našich úřednic – p. Thérová 732 926 550, p. Krtičková Heritesová 602 113 321. Ozvat se můžete rovněž e-mailem na mailovou adresu městyse: machov-obec@machov-obec.cz, v tomto případě prosím uveďte v žádosti vaše telefonní číslo, abychom se s vámi mohli domluvit.
Ing. Jiří Krtička, starosta

Datum vložení: 15. 1. 2021 9:31