Uzavření místních komunikací:

- křižovatka pod veřejným parkovištěm pod náměstím uzavřena od 4. do 12. června.

- křižovatka k Machovským Končinám uzavřena od 10. do 12. června

Oprava křižovatky pod veřejným parkovištěm pod náměstím

Na přelomu května a červan bude probíhat rekonstrukce silničního povrchu, obrubníků, části chodníku a kanalizačních šachet v prostoru křižovatky pod veřejným parkovištěm pod náměstím. Bude zde položen nový asfaltový povrch.

Po dobu rekonstrukce v termínu 27. 5. – 12. 6. bude částečně omezen či zcela zakázán průjezd křižovatkou a bude změněn přístup k některým nemovitostem. Veřejné parkoviště nebude nějakou dobu pro návštěvníky dostupné, majitelé domu čp. 27 a řadových garáží za křižovatkou budou muset používat cestu od Kukuldy ke křížku a ke garážím. Majitelé domů na ulici pod křižovatkou směrem ke Kukuldě budou muset používat k příjezdu i odjezdu spodní přístup přes nyní jednosměrnou ulici u Andresových. Obě uvedené akce by měly být dokončeny do poloviny června 2024 – pokládka nového asfaltu firmou REPARE Trutnov    by měla proběhnout 11. června. Na nový asfalt se nebude moci minimálně 24 hodin vjet motorovými vozidly.

Datum vložení: 27. 5. 2024 11:51
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2024 11:53